2,250.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2007 yılı itibariyle Sizlere hizmet Vermekteyiz "Realkamera Güvenlik Sistemleri" adıyla kurulan şirketimiz; personel olarak köklü ve tecrübeli, firma olarak yeni ve ileriye dönük hedefleri büyük olan bir firmadır. Personelinden aldığı tecrübe ve bilgiyi profesyonellikle harmanlayan firmamız, sektöre hızlı bir giriş yaparak kısa zamanda geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Bu sayede sektöründe hatrı sayılır bir yer edineceğinin sinyallerini daha şimdiden vermeye başlamıştır.

Realkamera Güvenlik Sistemleri; öncü ve yenilikçi düşünce tarzıyla müşterilerine sağladığı güven doğrultusunda sektördeki birçok firma arasından sıyrılarak emin adımlarla yoluna devam etmekte ve yükselişini sürdürmektedir. Firmamız kalite stabilizasyonunu en üst seviyede tutarak sağladığı süreklilik ile müşteri memnuniyetini de aynı oranda günden güne arttırmaktadır. "En iyisi ya da hiç" sloganıyla yola çıkan firmamız kalite/ulaşılabilirlik değerlerini sürekli dengede tutarak her kesime aynı kaliteyi ulaştırmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Yüksek standart değerlerini her kesim için ulaşılabilir ve yaygın hale getirmek, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek sektörde öncü olmak ve "kaliteli hizmet-doğru zaman" prensibiyle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Misyonumuz

Fiyat/performans orantısını daima koruyarak en iyi ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunmak, zamana ve müşteri haklarına saygılı olmak ve hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize karşı sosyal sorumluluk sahibi olmaktır.

0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Ürün Satışı Ve Kurulum %96
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın